استفاده از سرویس آرکوپال ۶نفره سفید ایرانی در مجالس

شما به راحتی می توانید بدون روغن بپزید، غذاهای سالم برای خانواده خود تهیه کنید و به راحتی تمیز کنید. قابل استفاده در فر تا دمای 500 درجه سانتیگراد (درب شیشه ای فر تا دمای 390 درجه سانتیگراد) و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی.

ظروف سیلور دو کف دارای پایه فولادی ضد زنگ و ساختار آلومینیومی است که باعث گرم شدن یکنواخت و سریع غذا می شود، سازگار با اجاق گاز، اجاق گاز، برق، سرامیک، شیشه، اجاق گاز و اجاق گاز القایی و غیره.

علاوه بر این، مجموعه شیک ترین ظروف پذیرایی چینی ضد تاب خوردگی دارای دسته‌های استیل ضد زنگ 18/10 است که ظروف آلومینیومی آنودایز سخت سبک و بادوام است که با خوردگی، تاب خوردگی و زنگ زدگی برای اطمینان از غذای سالم و استفاده طولانی‌مدت مبارزه می‌کند.

در نهایت، تمیز کردن آن آسان است، هیچ چیز نمی چسبد، ما این محصول را به شدت توصیه می کنیم زیرا از نظر قیمت ارزش زیادی دارد. صرفه جویی در فضا و صرفه جویی در انرژی پخت و پز.

نظرسنجی ارزیابی درباره قیمت سرویس ارکوپال ۶نفره برگزار گردید و اکثرا شرکت کنندگان از کیفیت و نرخ مناسبی که این محصول به بازار عرضه شده راضی بوده اند.

ساخت و ساز آلومینیوم سخت آنودایز شده کارآمد، عملکرد پخت و پز متعادل و کارآمد را برای همه اجاق گاز مانند اجاق گاز، اجاق گاز شیشه ای، مشعل برقی و غیره افزایش می دهد. (به استثنای القاء)

این نمای بیرونی مشکی نچسب زیبا با پروفیل‌های لاله‌ای شکل با الهام از لذیذ شیک. درب های شیشه ای مقاوم در برابر شکستگی روی قطعات پوشیده شده آن را به عنوان یکی از بهترین قابلمه ها و تابه ها برای استفاده روزمره انتخابی عالی می کند.

فضای داخلی ظروف آشپزی ایمن برای ظروف فلزی دارای نچسب سه لایه با کیفیت ممتاز برای رهاسازی استثنایی غذا و تمیز کردن بدون دردسر است.

اکثر خانواده های ایرانی گزارش دادند که قیمت سرویس آرکوپال دینو سفید ساده بسیار مناسب می باشد.

در فر تا دمای 400 درجه فارنهایت، دستگیره‌های Sure-Grip دو پرچ، دارای لاستیک راحت روی فولاد ضد زنگ بادوام برای درک مطمئن هستند.

در نهایت این محصول به همراه قابلمه 1. 5 لیتری درب دار، ماهیتابه 3 لیتری درب دار، ماهیتابه 3 لیتری درب دار، ماهیتابه 8 لیوانی درب دار، ماهیتابه 8 اینچی، 12 اینچی عرضه می شود.

 • منابع:
  1. Best Pots and Pans for Everyday Use
 • تبلیغات: 
  1. با خوردن شکر از شر یبوست نجات پیدا کنید!
  2. راز های جالب در مورد زرشک آشکار شد
  3. کاربرد چسب چوب برای جلوگیری از روغن سوزی خودرو!
  4. کلیه روشهای برتر آموزشی برای رسیدن به کسب درآمد بالا!