استفاده از کود شیمیایی سفید 1401 ممنوع اعلام شد

استفاده از کود شیمیایی سفید 1401 نیز بسیار محبوب است زیرا سنت بسیار طولانی دارد در حقیقت صدها یا حتی هزاران سال است که از کودها استفاده می شود.

البته در آن زمان مردم از کودهای آلی استفاده می کردند تا کودهای شیمیایی که امروزه بیشتر استفاده می شود.

با این حال، مفهوم و اهداف استفاده از کود یکسان بود.

مردم می خواستند محصول خود را بهبود بخشند تا سود بیشتری به دست آورند و بتوانند غذای کافی برای مردم محلی فراهم کنند.

از این رو، همچنین از منظر تاریخی، استفاده از کودها بسیار منطقی است و حتی اگر در برخی موارد ممکن است ضرر بیشتری نسبت به فایده داشته باشد، کشاورزان اغلب همچنان به آن تکیه می کنند زیرا تازه یاد گرفته اند که استفاده از کود راه درستی است.

مزیت دیگر استفاده از کودها این است که اغلب بسیار ارزان هستند.

اگر به یک فروشگاه بروید و مقداری کود استاندارد NPK بخرید، به احتمال زیاد قادر خواهید بود کود کافی برای تامین گیاهان باغچه خود را برای سالهای طولانی فقط با چند دلار خریداری کنید.

این نه تنها برای استفاده خصوصی شما صادق است، بلکه کودی که در کشاورزی معمولی استفاده می شود نیز معمولاً بسیار ارزان است و بنابراین، برای کشاورزان بسیار منطقی است که به آن مواد برای افزایش عملکرد کلی محصول خود اعتماد کنند.

گیاهان برای رشد مناسب و تولید محصول بالا به شرایط خاصی نیاز دارند.

بنابراین، کشاورزان می توانند کاملاً مطمئن باشند که اگر گیاهان خود را با شرایط مشابه سال گذشته فراهم کنند، عملکرد محصول نیز کاملاً مشابه عملکرد سال گذشته خواهد بود (با فرض اینکه بلایای طبیعی یا سایر شرایط شدید وجود نداشته باشد).

بنابراین، استفاده از کودها همچنین می تواند به کشاورزان این فرصت را بدهد که بتوانند آینده خود را بسیار بهتر برنامه ریزی کنند زیرا عملکرد محصول آنها پایدارتر خواهد بود.

علاوه بر این، کشاورزان همچنین می توانند سرمایه گذاری های خاصی را در تجارت خود به روشی آسان تر انجام دهند زیرا می دانند که این سرمایه گذاری ها به احتمال زیاد در آینده نزدیک نتیجه خواهند داد.